Kitap Sipariş ve Sorunlarınız İçin İletişim (10:00 - 18:00) Tel : 0 546 549 96 46
71.33% Başarılı
28.67%
Süper Gazeteciler


Yorumlar 1
15,00 TL
12,00 TL

Süper Gazeteciler ve ikinci kitap olan Parktaki Esrar, on üç yaşında dört çocuğun kendi çabalarıyla hazırlayıp dağıttıkları gazeteleri için röportaj yaparken karıştıkları heyecan dolu serüvenleri anlatırken, arkadaşlıklarını, okul ve aile ilişkilerini genç okurlarıyla, içtenlikle paylaşıyor.

10-14 yaş çocukların ilkgençliğe girişte yaşadıkları sorunların da yansıtıldığı romanlar, sürükleyici dili ve heyecanlı öyküleriyle, okurlarını daha ilk sayfalardan serüvene katıyor.


Gemisini Batıran Kaptan: Gerçek bir yaşamdan yola çıkan Aysel Gürmen, gemisini batıracak kadar inatçı bir kaptanın kişiliğinin derinliklerine inerken, onunla birlikte çevresindeki kişilerin tahlillerini de vererek, gençlerin karşısına yaşamlarında örnek alabilecekleri ya da eleştirebilecekleri portreler çıkarıyor.
Sürükleyici ve esprili dili ile çocukların ve gençlerin dünyasına girebilen Aysel Gürmen, bu romanında görmezden gelinen ayrıntıların aslında yaşama ne büyük değerler katabileceğini hatırlatarak, genç okurlarını yaşamda karşılaşabilecekleri farklı tiplerle tanıştırıyor.


Tülüş'ü, çöp yığınlarının arasında gezinen Selma keşfeder.
Tülüş ise çöp yığınlarında, kırık dökük eşyaları yedikten sonra yeni haliyle tekrar ortaya çıkaran, bu işlemi gerçekleştirirken de çok hızlı büyüyen bir yaratıktır.
Bunu keşfeden medyanın Tülüş ve Selma üzerine gidişi, insanların hırsı, küçük bir çocuğun sevgi dolu dünyası ile toplumumuza bir bakış atıyor roman.


Mago: Güzel ve akıcı Türkçesi ile çocukların severek okuyacağı ve okuduktan sonra üzerinde uzun süre düşüneceği bir roman.
Mago, uzun ve titiz bir gözlemin, deneyimin, olumlu düşüncenin ve yaratıcılığın ürünüdür.
Kitabın kahramanı Mago, düşünme ve konuşma yeteneğine sahip bir maymun.
Kitapta, Mago'nun şehirde yaşamaya karar vermesinden sonra başından geçenler ve sonunda mutluluğu nasıl yakalayabildiği anlatılıyor.
Bu roman, yaşadığımız toplumun güzellikleri ve çirkinlikleri arasında hassas bir denge kurarak, geleceğe umutla bakmayı ve baktırmayı başarıyor.


Kim Demiş Niye Demiş Bu Naneyi Kim Yemiş: Gurbetçilerin sorunlarına değinen, geleneksel formda bir masal.


Toso / Dağın Ötesi: Türkiye'de Doğa Sporlarının tanınmasında ve sevilmesinde büyük katkısı olan yazar, bu kitabında en sevdiği iki alanı (Dağcılık ve Bilim Kurgu'yu) birleştiriyor.
Hayatın, zamanın, tarihin, mekânın görünen yüzü ile görünmeyen yüzü arasındaki bir gel gitte, bireyin bilinenden çıkma çabasını sergilerken baştan sona soluksuz okunacak bir eser ortaya koyuyor.


Dereden Tepeden Dereliköy´den: Aysel Gürmen´in gençlere ve yetişkinlere hitap eden kitabı anı-öykülerden oluşmaktadır.
Bu kitap, etkileyici bir dille bir döneme tanıklık ediyor.
Aysel Gürmen, Rumlarla Türklerin bir arada yaşadığı Dereliköy´de sekiz yaşındadır.
Çocukluğunu elinden alan dönüm noktasını bu kitapla paylaşıyor.

Ödeme Seçenekleri

Kredi Kartınıza 12 Taksit
Kapıda Ödeme Seçeneği

Kargo Bilgileri

99 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti alınmamaktadır.
99 TL altı kitap siparişlerinizde Türkiye'nin her yerine kargo ücreti sabit 4.90 TL dir.
Şirketimiz tüm gönderilerini Yurtiçi Kargo ile çalışmaktadır.
Yorumlar 1

KURSAT Ç.
Güzel bir kitaba benziyor belki alırım:::::::::::::)))))))))))))))))))))))))))))

Misafir Kullanıcı : iyi al ozaman
Misafir Kullanıcı : almayın gerçek kitap değil özti

Bu kitabı okuyanlar bunları da okudular