Kitap Sipariş ve Sorunlarınız İçin İletişim (10:00 - 18:00) Tel : 0 546 549 96 46
Nefes Terapisi


Yorumlar 0
22,00 TL
17,60 TL

NEFES TERAPİSİ
Olağan Dışı Bilinç Durumları
Holoterapi, bütünlüğe ulaşma/tamamlanma çalışmaları olarak kişilerin bilinçaltı derinliklerini keşfetmelerini sağlayan, bilincin hızlı solunum, uyarıcı müzik ve belirli beden hareketleri ile değiştirilme çalışmalarıdır.
Bilim adamları, hızlı solunumun sonucu olan hiperventilasyon sendromunun iyileştirici gücünün farkına vardıktan sonra geleneksel Hint, Tibet, Aborjin, Şaman ve Sufi uygulamalarıyla modern bilimin ortaya çıkardığı araştırma sonuçlarını harmanlayarak Holooloterapi Nefes Çalışmasını geliştirdiler.
Farklı nefes alma teknikleriyle binlerce kişi üzerinde bilimsel deneyler ve gözlemler yaparak, inanılmaz iyileşmelerin sağlandığı ortak sonuçlara ulaştılar.
Holoterapide uygulanan hızlı ve derin nefes alışları; sınırların aşılmasını, kalıpların kırılmasını, potansiyellerin ortaya çıkarılmasını, anlayış ve farkındalık seviyesinin yükseltilmesini sağlar.
Normal bir insan için Holoterapi Nefes Tekniklerinin bütün bunları sağladığına inanmak çok zordur.
Kişi kendisi bizzat bu terapilerin içinde yer almadan, sadece nefes alış verişleriyle bu değişimlerin oluşacağına inanamaz.
Ancak, terapiden sonra da hayretini ifade etmekten kendini alamaz.


YAZAR HAKKINDA: Uzmanlık dalı ses ve nefes teknikleri eğitimini, sekiz sene süren Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Akademisi Şan ve Opera bölümlerinde tamamlamış olan Mustafa Kartal; İstanbul Devlet Opera ve Balesi ses sanatçısı olarak halen opera, müzikal ve konserlerde rol almaktadır.

Araştırmacı olarak, batının holotropik, jetoterapik ve psikoterapik nefes ekolleri ile doğunun yoga ve meditasyon uygulaması içinde yer alan Pranayama ve Kokyu-Ho tekniklerinin sentezinden oluşan araştırmalarını çeşitli gazete, dergi ve internet sitelerinde yazdığı makale ve köşe yazılarıyla paylaşmakta olan Mustafa Kartal, 'Nefes Teknikleri-Nefesin Sihirli Gücü' (Sistem Yayınları), 'Ses ve Nefes Teknikleri', 'Zihin Hapishanesinden Kaçış' isimli kitaplar hazırlamış ve özgün bir nefes teknikleri ekolü oluşturmuştur.

Sanatçı diyaframı kullanmak doğru nefes almak, düzgün konuşmak, şarkı söylemek, nefesle şifa, kişisel gelişim, farkındalık ve bilinçaltı sağılımı konularında nefes teknikleri atölyeleri, nefes kursları düzenlemekte, konferanslar vermekte ve bireysel terapiler yapmaktadır.

Ödeme Seçenekleri

Kredi Kartınıza 12 Taksit
Kapıda Ödeme Seçeneği

Kargo Bilgileri

99 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti alınmamaktadır.
99 TL altı kitap siparişlerinizde Türkiye'nin her yerine kargo ücreti sabit 4.90 TL dir.
Şirketimiz tüm gönderilerini Yurtiçi Kargo ile çalışmaktadır.
Yorumlar 0

Bu kitaba henüz kimse yorum yazmadı.İlk yorumu bugün siz yazın
Mustafa Kartal'ın Diğer Kitaplarından (Tüm Kitapları)
Bu kitabı okuyanlar bunları da okudular