Kitap Sipariş ve Sorunlarınız İçin İletişim (10:00 - 18:00) Tel : 0 546 549 96 46
70% Başarılı
30%
Küllerinden Doğan Ülke ve Mustafa Kemal


Yorumlar 1
13,00 TL
10,40 TL

Benim gibi araştırma sanatının ilmi ve teknik özelliklerini bilmeyen, yani halk deyimiyle Alaylı bir yazarın, Mustafa Kemali değişik yönleriyle araştırma konusu yapması cesaret isteyen bir iş, belki de yine halk deyimi ile çizmeyi taşan bir girişim olarak düşünülebilir.
Ama ben, bütün noksanlarıma ve bir de zamanın darlığına karşın bu büyük insanın değişik özelliklerini bir kitapta toplamaya karar verdim.
Yukarıda söylediğim gibi, zamanın darlığı da üzerimde bir baskı teşkil ediyor, çünkü 80 yaşındaki bir insanın Mustafa Kemal hakkında kapsamlı bir araştırmaya karar vermesi biraz da haddini aşmak olur, diye düşünüyorum.
Güvendiğim en güçlü kaynak yıllardır severek alıp okuduğum ve kütüphanemin en kıymetli yayınları arasında yer aldığına inandığım, Mustafa Kemal hakkında yazılmış kitaplar, makaleler ve araştırmalardır.

Beni böylesine, boyumu ve bilgi dağarcığımı aşan bir araştırmaya zorlayan sebepler arasında en çok etkilendiğim olay, Mustafa Kemali doğru anlamak ve anlatmak yerine, olumlu veya olumsuz bakışlarla değerlendirmeye çalışan düşünür, araştırmacı ve yazarların bazıları tarafından Mustafa Kemalin artıları ve eksilerinin abartılarak ele alınıp değerlendirmesi ve kendi düşünce ve hedefleri için acımasızca kullanılmasıdır.

Ödeme Seçenekleri

Kredi Kartınıza 12 Taksit
Kapıda Ödeme Seçeneği

Kargo Bilgileri

99 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti alınmamaktadır.
99 TL altı kitap siparişlerinizde Türkiye'nin her yerine kargo ücreti sabit 4.90 TL dir.
Şirketimiz tüm gönderilerini Yurtiçi Kargo ile çalışmaktadır.
Yorumlar 1

ÇETIN Ç.
Güzel konusu ilgi çekici bir kitap olduğunu düşünüyorum

Refik Baydur'un Diğer Kitaplarından (Tüm Kitapları)
Bu kitabı okuyanlar bunları da okudular