Kırmızı Arabanın Hayaleti Kitabı - Aytül Akal Kitapları

Şu ana kadar 95280 kitabı okuyucusuyla buluşturduk!

Telefon ve WhatsApp İle Sipariş İçin 0 533 131 33 00
Marslı
Kırmızı Arabanın Hayaleti
Aytül Akal
.
0 kişi tarafından yorumlandı.
16,00 TL20,00 TL

YORUMLAR NASIL SATIN ALIRIM?

Temin süresi 2 iş günüdür. Toplam temin ve teslimat süresi 3 ile 4 iş günüdür. Standart kargo ücreti 5.90 TL olarak ücretlendirilmektedir.Kitap Hakkında

 • Yayın Evi

  Tudem Eğitim Hizmetleri

 • Sayfa

  208

 • Kapak

  Karton

 • Ebat

  135-215 mm

 • Barkod

  9789944696319

 • Baskı

  2016-2

Masallara inanır mısınız? Cevabınız olumlu veya olumsuz olsun, usta bir masalcının elinden çıkmış masal öğeleri ve mesajlarıyla bezeli bir roman okumak bu soruya vereceğiniz yanıtı her an değiştirebilir Yüzden fazla eseriyle çocuk ve gençlik edebiyatına adını altın harflerle yazdıran Aytül Akaldan hayalin korkuyla yüzleştiği sıra dışı bir gençlik romanı: Kırmızı Arabanın Hayaleti Kırmızı Arabanın Hayaleti, Aytül Akal edebiyatının en cesur, en özgün ve en uç kitabı.
Masal külliyatını taçlandıran emsalsiz bir cevher, bir zirve Aytül Akal kitaplarında şimdiye dek hiç karşılaşılmamış bir okuma deneyimine sahip olmanın verdiği haz ise kaçırılmayacak bir kazanım.

Gizemli bir köşk, sürekli suret değiştiren kimliği belirsiz bir ev sahibi, iki delikanlı, iki kız, bir kedi, bir köpek, bir tavşan, bir kuş, yerine getirilmeyi bekleyen dört ayrı vasiyet ve tüm bunlara şahit olan üstü açık kırmızı bir Cabrio Ruhları tedirgin eden bu gençlik masalı, hiçbir gencin kayıtsız kalamayacağı muhteşem vaatlerle dolu bir iş ilanının yayımlanması ile başlıyor.
Kısa yoldan hızlı bir şekilde kolayca hedefe ulaşmak için tek yapmak gereken ise üç aylık bir süre zarfında gizemli köşkteki işverenin verdiği görevi tamamlamak.
Türkiyenin bir ucundan diğerine uzanan dört ayrı yolculuk ve dört sıra dışı görev Her biri türlü tehlikeler ve anlam verilemeyen karşılaşmalarla dolu dört değişik serüven.
Bilinmeyene doğru gitmenin getirdiği ürkütücü ve tedirgin edici hislerin kişisel hırslarla birleşerek oluşturduğu ruhsal hezeyanlar okurları derinden tesir etmeye yetiyor da artıyor bile.
Özellikle birinci bölümün sonunda kanınızın çekildiğini hissetmeniz işten bile değil Aytül Akal, bu romanıyla, masalların her zaman mutlu sonla bitmeyebileceğini hatırlatıyor okurlarına.
Oysa gerçek, masalların bize anlattığı kadar kolay ve anlaşılır: İyilik eden iyilik bulur.
Yeter ki deneyin Korkularınızla yüzleşeceğiniz esrarengiz bir yolculuğa çıkmak istiyorsanız tek yapmanız gereken üstü açık bu kırmızı arabayı takip etmek!..

Yorum Yazın

* Gerekli Alanlar

  Bu kitaba henüz kimse yorum yazmadı. İlk yorumu bugün siz yazın

Aytül Akal Kitapları

Tümünü Gör

Benzer Kitaplar

© MaxKitap 2016 Tüm Hakları Saklıdır. Maxkitap.com bir Tepe'nin Yeri iştirakıdır.

Site Creation & Technology by WebHane