73.33% Başarılı
26.67%
Fareler ve İnsanlar


Yorumlar 1
10,00 TL
8,00 TL

Pulitzer ve Nobel Edebiyat Ödülünü kazanan John Steinbeckin çağımızın toplumsal ve insani meselelerini ustalıkla resmettiği eserleri modern dünya edebiyatının başyapıtları arasında yer alır.
Steinbeck romanlarında yalın ve keskin bir gerçeklik sunarken yine de her seferinde çarpıcı bir öykü ile çıkar okurunun karşısına.
Tarihin bir kesitindeki dramı insani ayrıntıları kaçırmadan sergilerken, tozpembe olmayan gerçekçi bir umudun türküsünü dillendirir.
Bu nedenle eserleri edebi değerleri kadar güncelliklerini de hiç yitirmemiştir.Fareler ve İnsanlar, birbirine zıt karakterdeki iki mevsimlik tarım işçisinin, zeki George Milton ve onun güçlü kuvvetli ama akli dengesi bozuk yoldaşı Lennie Smallun öyküsünü anlatır.
Küçük bir toprak satın alıp insanca bir hayat yaşamanın hayalini kuran bu ikilinin öyküsünde dostluk ve dayanışma duygusu önemli bir yer tutar.
Steinbeck insanın insanla ilişkisini anlatmakla kalmaz insanın doğayla ve toplumla kurduğu ilişkileri de konu eder bu destansı romanında.
Kitabın ismine ilham veren Robert Burns şiirindeki gibi; En iyi planları farelerin ve insanların / Sıkça ters gider'

Ödeme Seçenekleri

Kredi Kartınıza 12 Taksit
Kapıda Ödeme Seçeneği
Havale yada EFT ile
SMS Göndererek
Paypal Hesabınızla

Kargo Bilgileri

150 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti alınmamaktadır.
150 TL altı kitap siparişlerinizde Türkiye'nin her yerine kargo ücreti sabit 4.90 TL dir.
Şirketimiz tüm gönderilerini Aras Kargo ile çalışmaktadır.

Yorumlar 1

YAĞMUR K.
Steinbeck,yazma sanatının ustalarından.Fareler ve İnsanlar,onu tanıdığım eseridir.Ayrıca tek oturuşta bitirdiğim ilk kitap...

John Steinbeck'in Diğer Kitaplarından (Tüm Kitapları)
Bu kitabı okuyanlar bunları da okudular