85% Başarılı
15%
Cinsel Yaşam Kılavuzu


Yorumlar 1
39,00 TL
31,20 TL

Yatakta ne istediğimi nasıl söylerim? Yeni bir eşle nasıl güvenli ilişki kurabilirim? Cinsel isteği yeniden canlandırmak için ne yapmalıyız? Cinsel coşkununen yüksek doruğuna nasıl erişiriz? Cinsel sorunlarınıza renkli rotoğraflarla çözümler Anne Hooper’ın Cinsel Yaşam Kılavuzu’unda cinsellikle ilgili tüm sorularınızın karşılıklarını, baştan sona renkli fotoğraflarla resimlenmiş olarak bulacaksınız.


Tüm ayrıntılarıyla göreselleştirilmiş cinsel alıştırmaları, teknikleri, sevişme pozisyonlarını ve yakınlık anlarını inceleyin.
Cinselliğin doyumsuz doruklarını bir uzmanın kaleminden çıkmış içten ve yürekli açıklamalarla, kendiniz ve eşiniz için araştırın.
Ünlü cinselterapist Anne Hooper, dosyalarından ilk kez çıkardığı örnek olaylara -ister evli olun, isterseniz yeni bir ilişkinin eşiğinde bulunun- cinselsorunlarla yüz yüzekala tek kişi olmadığınızı ortaya koyuyor.


Bu kitap, özenle kurgulanmış uygulamaların ışığında, cinsel sorunlarınızı birer birer ele alıp çözümlemenizi sağlayacak, daha renkli, daha mutlu bir cinsel yaşamın vazgeçilmez başvuru kaynağı olacak.

Ödeme Seçenekleri

Kredi Kartınıza 12 Taksit
Kapıda Ödeme Seçeneği
Havale yada EFT ile
SMS Göndererek
Paypal Hesabınızla

Kargo Bilgileri

150 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti alınmamaktadır.
150 TL altı kitap siparişlerinizde Türkiye'nin her yerine kargo ücreti sabit 4.90 TL dir.
Şirketimiz tüm gönderilerini Aras Kargo ile çalışmaktadır.
Yorumlar 1

KURTULUŞ Ç.
HARİKA BİR KİTAP HERKESE TAVSİYE EDİYORUM

Misafir Kullanıcı : ne zaman gelir

Bu kitabı okuyanlar bunları da okudular