Babamdan Sonra Kitabı - Ahmed Günbay Yıldız Kitapları

Şu ana kadar 95244 kitabı okuyucusuyla buluşturduk!

Telefon ve WhatsApp İle Sipariş İçin 0 533 131 33 00
Marslı
.
3 kişi tarafından yorumlandı.
14,00 TL17,50 TL

YORUMLAR NASIL SATIN ALIRIM?

Temin süresi 2 iş günüdür. Toplam temin ve teslimat süresi 3 ile 4 iş günüdür. Standart kargo ücreti 5.90 TL olarak ücretlendirilmektedir.Kitap Hakkında

 • Yayın Evi

  Timaş Yayınları

 • Sayfa

  320

 • Kapak

  Karton

 • Ebat

  135-195 mm

 • Barkod

  9786050801644

 • Baskı

  2015-11

Eserleri yıllara meydan okuyan yazar Ahmed Günbay Yıldızdan hayata dair yepyeni bir roman; Babamdan Sonra...Genç Muhsin, babasının ısrarı ile hiç aklında olmayan biriyle evlendirilir.
Hayatı boyunca bunu bir haksızlık olarak gören Muhsin, askere gider ve bu yüzden bir daha eve dönmez.
Ardında bıraktığı eşi ve çocuğuna karşı bir vicdan yükünün altında içten içe ezilirken, ikinci evliliğini gerçekleştirir.
Eşler arasında din farklılığı olan bu evlilikte bir oğlu olur Hayat artık Muhsin için kambur üstüne kamburdur Muhsin ne gidebilmiş ne kalabilmiş ne de bir yere ait olabilmiştir O, bir öfke uğruna hayatını sil baştan yaşamaya çalışmış, geçmişini reddetmiş ve tam da bu yüzden kaybolmuş bir adamdır

Baba oğul ilişkisinin birey üzerindeki hayati etkisini, farklı kültürlerden gelen kişilerin yapacağı evliliklerde çıkabilecek çatışmaları, ebeveynin farklı inançları arasında kalan çocukların düşebileceği çıkmazları, ani kararların beklenmedik sonuçlarını, sadakat ve vefa duygularından yoksun bir hayatın insanı sürükleyebileceği çıkmazları ve bu çıkmazlardan çıkış yollarını Ahmed Günbay Yıldızın güçlü kurgusu ve akıcı anlatımıyla bu kitapta göreceksiniz.

Yorum Yazın

* Gerekli Alanlar

 • D. A. T. dedi ki;

  “BU KİTAPTA BİR ADAMIN VİCDANI İLE HESAPLAŞMASI VE ARA ARA KAHRAMANIN KAFASINDA OLAYLARI CANLANDIRMASINI ANLATIYOR.”

 • Misafir Kullanici : Ayn kardsm

 • YALNIZ K. dedi ki;

  “yazar bu kitabında uzun bir zaman aralığını seçmiş hikayesi için. üslubu sade fakat akıcı değil. çok fazla devrik cümle kullanmış, bu da akışı yavaşlatmış. uzun zaman dilimini yaklaşık 300 sayfaya sığdırmaya çalışması sebebiyle midir bilmem, vakalardan, durumlardan geçiş fazla keskin olmuş, hikayenin doğallığını zedelemiş. kişiler, üzerinde yeterince durulmadığından muhayyilede yeterince canlanmıyor, bu da hikayenin kişiler tarafından seçilmiş bir hayattan çok yazarın sanki yabancı bir el gibi hikayeyi şekillendirdiği izlenimi veriyor, neticede doğallık ve gerçekçilikten uzaklaştırıyor hikayeyi. bu müdaheleyi karilere hissettirmemeliydi yazar. yine de okumak isteyenler için pişman olmayacakları bir kitap,”

 • mavi m. dedi ki;

  “GÜNÜMÜZDE YAŞANABİLECEK BİR OLAY KONUSU VE KURGUSU İLE GÜÇLENDİRİLMİŞ ÇOK GÜZEL BİR ESER.BU GİBİ OLAYLARIN YAŞANMASINA ENGEL OLABİLİR Mİ AMA EN AZINDAN BU YOLDA YAPILMASI GEREKENLER KONUSUNDA BİR YOL GÖSTERİCİ BİR KİTAP..”

Ahmed Günbay Yıldız Kitapları

Tümünü Gör

Benzer Kitaplar

© MaxKitap 2016 Tüm Hakları Saklıdır. Maxkitap.com bir Tepe'nin Yeri iştirakıdır.

Site Creation & Technology by WebHane