Kitap Sipariş ve Sorunlarınız İçin İletişim (10:00 - 18:00) Tel : 0 546 549 96 46
99.29% Başarılı
0.70999999999999%
Babamdan Sonra


Yorumlar 3
17,50 TL
14,00 TL

-En geç 3 iş gününde kargoda-

Eserleri yıllara meydan okuyan yazar Ahmed Günbay Yıldızdan hayata dair yepyeni bir roman; Babamdan Sonra...Genç Muhsin, babasının ısrarı ile hiç aklında olmayan biriyle evlendirilir.
Hayatı boyunca bunu bir haksızlık olarak gören Muhsin, askere gider ve bu yüzden bir daha eve dönmez.
Ardında bıraktığı eşi ve çocuğuna karşı bir vicdan yükünün altında içten içe ezilirken, ikinci evliliğini gerçekleştirir.
Eşler arasında din farklılığı olan bu evlilikte bir oğlu olur Hayat artık Muhsin için kambur üstüne kamburdur Muhsin ne gidebilmiş ne kalabilmiş ne de bir yere ait olabilmiştir O, bir öfke uğruna hayatını sil baştan yaşamaya çalışmış, geçmişini reddetmiş ve tam da bu yüzden kaybolmuş bir adamdır

Baba oğul ilişkisinin birey üzerindeki hayati etkisini, farklı kültürlerden gelen kişilerin yapacağı evliliklerde çıkabilecek çatışmaları, ebeveynin farklı inançları arasında kalan çocukların düşebileceği çıkmazları, ani kararların beklenmedik sonuçlarını, sadakat ve vefa duygularından yoksun bir hayatın insanı sürükleyebileceği çıkmazları ve bu çıkmazlardan çıkış yollarını Ahmed Günbay Yıldızın güçlü kurgusu ve akıcı anlatımıyla bu kitapta göreceksiniz.

Ödeme Seçenekleri

Kredi Kartınıza 12 Taksit
Kapıda Ödeme Seçeneği

Kargo Bilgileri

99 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti alınmamaktadır.
99 TL altı kitap siparişlerinizde Türkiye'nin her yerine kargo ücreti sabit 4.90 TL dir.
Şirketimiz tüm gönderilerini Yurtiçi Kargo ile çalışmaktadır.

Yorumlar 3

D. A. T.
BU KİTAPTA BİR ADAMIN VİCDANI İLE HESAPLAŞMASI VE ARA ARA KAHRAMANIN KAFASINDA OLAYLARI CANLANDIRMASINI ANLATIYOR.

Misafir Kullanıcı : Ayn kardsm

YALNIZ K.
yazar bu kitabında uzun bir zaman aralığını seçmiş hikayesi için. üslubu sade fakat akıcı değil. çok fazla devrik cümle kullanmış, bu da akışı yavaşlatmış. uzun zaman dilimini yaklaşık 300 sayfaya sığdırmaya çalışması sebebiyle midir bilmem, vakalardan, durumlardan geçiş fazla keskin olmuş, hikayenin doğallığını zedelemiş. kişiler, üzerinde yeterince durulmadığından muhayyilede yeterince canlanmıyor, bu da hikayenin kişiler tarafından seçilmiş bir hayattan çok yazarın sanki yabancı bir el gibi hikayeyi şekillendirdiği izlenimi veriyor, neticede doğallık ve gerçekçilikten uzaklaştırıyor hikayeyi. bu müdaheleyi karilere hissettirmemeliydi yazar. yine de okumak isteyenler için pişman olmayacakları bir kitap,

MAVI M.
GÜNÜMÜZDE YAŞANABİLECEK BİR OLAY KONUSU VE KURGUSU İLE GÜÇLENDİRİLMİŞ ÇOK GÜZEL BİR ESER.BU GİBİ OLAYLARIN YAŞANMASINA ENGEL OLABİLİR Mİ AMA EN AZINDAN BU YOLDA YAPILMASI GEREKENLER KONUSUNDA BİR YOL GÖSTERİCİ BİR KİTAP..

Ahmed Günbay Yıldız'ın Diğer Kitaplarından (Tüm Kitapları)
Bu kitabı okuyanlar bunları da okudular