Kitap Sipariş ve Sorunlarınız İçin İletişim (10:00 - 18:00) Tel : 0 546 549 96 46
Ama Hangi Osmanlı


Yorumlar 0
17,50 TL
14,00 TL

-En geç 3 iş gününde kargoda-

Dünyayı hâkimiyeti altına alan güçlü bir imparatorluk olarak da anlatıldı, iktidar hırsının yuvası olarak da Padişahların gücüne ve gaza inancına methiyeler dizilirken, diğer taraftan da taht kavgalarının ve kardeş katlinin zalimliği dilden dile dolaştı.
At üstünde seferden sefere geçen bir zaferler tarihi de resmedildi, harem ve saraydan dışarı çıkılmayan bir imparatorluk hayatı da Kanunlarıyla dünyaya örnek olduğu yazılırken, kanunsuzlukları da gerileyişine sebep olarak gösterildi.
Medrese ve vakıflarıyla köklü bir imparatorluk olduğu da anlatıldı, hâkim güçlerin arasında kapana kısıldığı da Peki ama Osmanlı bu anlatılanlardan hangisiydi Tarih sahnesinden elini eteğini çoktan çekmiş bir imparatorluk olmasına rağmen hâlâ pek çok araştırmaya, tartışmaya, polemiğe, dizilere, kitaplara taşınan Osmanlılar kimdi Osmanlı ne kadar doğru anlatıldı Kanunları, haremi, kardeş katli meselesi ve dahası Prof.
Dr.
Ekrem Buğra Ekincinin kaleminden Osmanlı dünyası, padişahları, kültür hayatı ve bir imparatorluğun insana bakışı Ama Hangi Osmanlıda Osmanlıya dair gündemde ve akıllarda kalan pek çok sorunun, tartışmanın cevabını bulacaksınız PEKİ SİZ OSMANLIYI NASIL BİLİRSİNİZ

Ödeme Seçenekleri

Kredi Kartınıza 12 Taksit
Kapıda Ödeme Seçeneği

Kargo Bilgileri

99 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti alınmamaktadır.
99 TL altı kitap siparişlerinizde Türkiye'nin her yerine kargo ücreti sabit 4.90 TL dir.
Şirketimiz tüm gönderilerini Yurtiçi Kargo ile çalışmaktadır.

Yorumlar 0

Bu kitaba henüz kimse yorum yazmadı.İlk yorumu bugün siz yazın
Ekrem Buğra Ekinci'nin Diğer Kitaplarından (Tüm Kitapları)
Bu kitabı okuyanlar bunları da okudular